Рятувальників Харківського гарнізону ДСНС нагородили за відвагу (фото)

30.12.2022 15:10   -
Харківських рятувальників ДСНС нагородили за відвагу 30.12.2022

Сьогодні, 30 грудня, у Головному управлінні ДСНС України у Харківській області відбулась урочиста церемонія нагородження рятувальників Харківського гарнізону ДСНС. Про це повідомляють Харьковские известия.

В урочистій церемонії взяли участь начальник Харківського гарнізону ДСНС Олександр Волобуєв, особовий склад Головного управління ДСНС, ветерани та запрошені гості.

За неоціненний внесок рятувальників у захист цивільного населення в період війни четверо офіцерів отримали медалі «За оборону міста-героя Харків», 17 вогнеборців нагороджені нагрудними знаками «За відвагу в надзвичайній ситуації» і 1 – нагрудним знаком «Знак Пошани».

Читайте також: Рятувальники отримали нагороди та пам’ятні медалі “За оборону Міста-Героя Харкова”

Також рятувальники були відзначені грамотами ДСНС України, Головного управління ДСНС України у Харківській області та подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації.

За плідну співпрацю та вагомий внесок у справу забезпечення безпеки цивільного населення в умовах воєнного стану директор департаменту ЖКГ та ПЕК ХОВА Сергій Магдисюк та директор департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол нагороджені Почесними грамотами Головного управління ДСНС України у Харківській області.