Пробіг до 100 тисяч бронежилетів! В Україні проходить масштабний онлайн захід на підтримку ЗСУ

26.08.2022 15:10   -
Новини Харкова: Онлайн пробіг на підтримку ЗСУ - реєстрація

Долучитися до онлайн пробігу може кожен охочий, з будь-якого куточка України чи світу. Його ініціаторами виступили Львівський оборонний кластер, Run Ukraine та біговий клуб ProBig. Про це повідомляють «Харьковские известия».

Нагадаємо, що Львівський оборонний кластер (ЛОК) з початку повномасштабної війни з російським агресором став найбільшим національним виробником якісних та потужних бронежилетів в Україні. Кластер працює завдяки благодійній фінансовій підтримці, має власну лабораторію для тестування готової продукції та визначений Міністерством оборони України основним координатором волонтерського руху з виготовлення бронежилетів. Наразі ЛОК об’єднує спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничі потужності з усієї країни.

Налагодивши власне виробництво бронежилетів, львівські волонтери безкоштовно передали вже понад 80 тисяч бронежилетів українським військовим, а також медикам, волонтерам, працівникам поліції, ДСНС, комунальних служб і ЗМІ у регіони, де поки ще продовжуються бойові дії. В тому числі, велику партію бронежилетів ЛОК передавав й, безпосередньо, захисникам Харкова. А ще були партії львівської броні для волонтерів з Циркунів та представників харківських ЗМІ, серед яких, такий важливий і необхідний захист отримали й наші журналісти.

Крім того, як розповіли кореспонденту «Харьковских известий» представники ЛОКу, волонтери мають на меті ще й виготовляти дитячі бронежилети для евакуації діток з небезпечних районів.

Наразі ж оперативна мета – це забезпечити для Сил оборони України 100 тисяч бронежилетів. Саме для її реалізації в Україні й запустили благодійний он-лайн «Пробіг до 100 тисяч бронежилетів».

«Потреба в бронежилетах залишається. Ми прагнемо, аби якомога більше військових, медиків, працівників ДСНС, поліцейських отримали бронежилети для своєї щоденної роботи», — зазначив голова правління Львівського Оборонного Кластеру, до речі, наш земляк харків’янин Максим Плєхов.

«Пробіг до 100 тисяч бронежилетів» триватиме до 19 вересня. Відбуватиметься він в онлайн-форматі, тож долучитися можуть усі бажаючі, як з України, так і інших країн світу. Учасник сам обирає локацію, час та комфортну дистанцію.

Вартість реєстрації у забігу — 890 гривень, проте учасники, за бажанням, можуть задонатити більшу суму. Як винагороду, кожен учасник міжнародного «Пробігу до 100 тисяч бронежилетів» отримає унікальну пам’ятну медаль із бронесталі, із залишків після порізки листа на плити, які є основим захисним елементом бронежилетів українських військових.

«100% коштів від реєстраційного внеску будуть спрямовані на виготовлення бронежилетів для наших захисників. Мета проекту важлива. І мені це дуже близьке, адже мій чоловік, до 24 лютого професійний спортсмен, олімпієць, а з 25 лютого доброволець ЗСУ і вже чотири місяці перебуває на лінії фронту. Його й побратимів захищають бронежилети від ЛОК», — розповіла під час презентації проекту засновниця і головний тренер бігового клубу PROBIG Орися Демʼянюк.

Організатори події пропонують взяти участь, як професійним бігунам, так і всім, хто підтримує Україну, та запрошують реєструватись на Пробіг на спеціальному сайті: https://do100.com.ua/.

Гасло проекту: «Бігаємо, щоб захистити тих, хто захищає нас!»

Новини Харкова: Онлайн пробіг на підтримку ЗСУ - реєстрація

Довідка про ініціаторів Пробігу:

Львівський Оборонний Кластер — об’єднання спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничих потужностей. Їх метою є забезпечення захисників України якісними та перевіреними бронежилетами.

Run Ukraine — один з найвідоміших та найбільших організаторів спортивних подій в Україні, таких як: Work.ua Kyiv Half Marathon, Wizz Air Kyiv City Marathon, Renovation Run тощо.

ProBig — біговий клуб міста Львова. Засновники Орися та Дмитро Дем’янюки — професійні спортсмени-легкоатлети, багаторазові чемпіони України та члени національної збірної команди України. З початком повномасштабної війни Дмитро пішов добровольцем в ЗСУ, Орися ж регулярно проводить благодійні спортивні ініціативи для допомоги українцям та ЗСУ.