Понад 12 тисяч першокласників підуть вчитися до шкіл Харківської області

01.08.2022 15:06   -
Новини Харківщини: Школи приймуть на навчання 12 тисяч дітей

У Харківській області навчальний рік зможуть розпочати 12 199 першокласників. Про це повідомляють «Харьковские известия».

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що з урахуванням безпекової ситуації діти у 2022/2023 навчальному році можуть навчатися у закладах освіти, в яких вони навчалися до початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, за умови, якщо такий заклад працює.

Окрім цього, діти також можуть навчатися у закладах освіти за місцем їхнього тимчасового перебування. Для цього один із батьків, опікунів або інших законних представників має подати до закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву (особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом для заявника).

До заяви додається:

  • копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу (за наявності);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о.

В умовах воєнного стану батьками або законним представником дитини-переселенця за можливості подається один із нижче перерахованих документів:

  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • довідку про звернення за захистом в Україні;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.

«Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу дитини, вона зараховується до закладу освіти без свідоцтва чи іншого документа, що підтверджує особу дитини», – зазначили в МОН.

Нагадаємо, рішення щодо формату освітнього процесу буде ухвалено ближче до початку навчального року.

Новини Харківщини: Школи приймуть на навчання 12 тисяч дітей

Раніше ми повідомляли про те, що у Харківській області розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту.