Польща планує посилити свою участь у відбудові Харкова

03.03.2024 14:30   -
Польща планує посилити свою участь у відбудові Харкова

Про це йшлося на зустрічі заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, Голови комісії Сейму Республіки Польща з питань міжнародної співпраці Павла Коваля та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Ярослава Гузи. Про це повідомляє Інфосіті.

Під час заходу сторони обговорили військову та гуманітарну ситуацію в області. 

Ворог щодня продовжує обстрілювати населені пункти Харківщини, вбивати мирних жителів та знищувати цивільну інфраструктуру області. Найбільше страждають прикордонні населені пункти, але ударів також завдають і по місту Харкову. ЗСУ ціною неймовірних зусиль стримують ворога і не дають окупантам просунутися по нашій території, – розповів Євген Іванов.

Наразі перед обласною військовою адміністрацією стоїть низка важливих і складних завдань – допомога внутрішньо переміщеним людям, відновлення об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, розмінування територій. Найголовніше завдання на сьогодні – всебічна допомога Захисникам і Захисницям України та будівництво фортифікаційних і оборонних споруд. Саме на ці напрямки спрямовується і буде спрямовуватися максимум зусиль та ресурсів, наголосив Євген Іванов. 

За словами Павла Коваля, Польща планує посилити свою участь у відбудові Харківщини та поглибити співпрацю з обласною військовою адміністрацією у проєктах, що вже реалізуються в регіоні.

Для нас важливо дізнатися про найгостріші запити, які зараз постають перед Харківською областю, аби ми мали змогу більш повно надати підтримку регіону, – наголосив Голова комісії Сейму Республіки Польща з питань міжнародної співпраці.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися підготувати спільний план першочергових дій в напрямку взаємної співпраці. Окрему увагу приділили питанню розмінування території Харківської області та перспективі залучення відповідних польських фахівців.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.