Поліцейські провели рейди на пляжах Харкова (фото)

22.06.2023 14:05   -
Новини Харкова: поліцейські провели рейди на пляжах міста (фото)

Поліцейські територіальних підрозділів поліції спільно з представниками ДСНС, управління патрульної поліції та органами місцевого самоврядування роз’яснюють відпочивальникам на пляжах правила безпечної поведінки. Про це повідомляють Харьковские известия.

Працівники сектору ювенальної превенції ХРУП № 1 провели профілактичні заходи із дотримання безпечного відпочинку дітей на території Основ’янського озера. Відпочивальникам нагадали правила безпечної поведінки на воді, дотримання особистої безпеки під час сигналу «Повітряна тривога», а також звернули увагу батьків на необхідність пильно слідкувати за дітьми під час відпочинку біля водоймищ.

Працівники відділу поліції № 1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області провели роз’яснювальну роботу з громадянами про заборону купання на водних об’єктах.

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки від 12 травня 2023 року, купання на водних об’єктах Балаклійської громади заборонено.

Учасники рейду розповіли про заборону та роздали листівки з основними правилами мінної безпеки.

Шановні громадяни, вкотре нагадуємо вам, що мінна небезпека на сьогодні є дуже високою на деокупованій території та у населених пунктах, де велись активні бойові дії. У разі виявлення небезпечного предмета телефонуйте на спеціальні лінії «101», «102».