Почесний харків’янин Олег Мікац святкує день народження

23.10.2022 10:45   -
Новини Харкова: генерал-майор Олег Мікац святкує день народження

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 23 жовтня, привітав із днем ​​народження Почесного громадянина міста Харкова, командувача Оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України, генерала-майора Олега Мікаца. Повідомляють Харьковские известия.

Як перший український генерал, який ніколи не служив у радянській армії, Ви є яскравим представником нової плеяди українських командувачів, які успішно справляються з найскладнішими військовими викликами.

Ми пам’ятаємо, як вісім років тому Ви керували легендарними «кіборгами», які обороняли Донецький аеропорт, а зараз бачимо, як наші війська, завдяки Вашому неабиякому полководницькому таланту, успішно женуть ворога з української землі, в тому числі і з Харківської області.

За час російсько-української війни Ви проявили себе як справжній професіонал і патріот, надихаючи та заряджаючи на боротьбу захисників України.

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нескінченного натхнення у битві з окупантами та найголовнішого – якнайшвидшої перемоги! – говориться у привітанні міського голови.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що харківський ансамбль здобув десяту перемогу.