Почесний громадянин Харкова Володимир Бабаєв відзначає день народження

10.01.2023 10:03   -
Почесний харків’янин Бабаєв святкує день народження 10.01.2023

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 10 січня, привітав із днем народження Почесного громадянина міста Володимира Бабаєва. Про це повідомляють Харьковские известия.

Володимир Бабаєв — заслужений будівельник України, ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

«Завдяки своєму професіоналізму, мудрості та цілеспрямованості Ви стали одним із кращих фахівців у галузі містобудування. Прекрасно проявили себе на роботі у будівельній сфері, органах влади та стали ректором одного з провідних вишів країни.

Під Вашим керівництвом Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова модернізується, і студенти з кожним роком отримують все більше можливостей для здобуття освіти вищого рівня та майбутнього працевлаштування.

Дякуємо за підготовку висококваліфікованих спеціалістів, за Ваш особистий внесок у розвиток Харкова.

Бажаю Вам невичерпної життєвої енергії, успіхів, міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Впевнений, що у мирний час разом зі своїми однодумцями Ви досягнете нових звершень на благо рідного міста!» – сказано у привітанні.

Нагадаємо, нещодавно свій день народження відзначив Почесний харків’янин Олександр Духівський.