Планета Кіно дарує квитки донорам крові платформи ДонорUA

04.10.2023 11:24   -
Планета Кіно дарує квитки донорам крові платформи ДонорUA

Мережа кінотеатрів Планета Кіно надає донорам крові, зареєстрованим на ДонорUA, промокоди, за якими можна придбати квиток на сеанс за 1 грн. Про це повідомляє Інфосіті.

Що відомо

Щомісяця Планета Кіно надаватиме 100 промокодів, за якими донори зможуть придбати квиток на будь-який сеанс за 1 грн на сайті мережі, у мобільному застосунку або в касі кінотеатру.

Акція діє з 1 жовтня до 31 грудня поточного року в усіх містах, де є Планета Кіно (Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса, Суми) і розповсюджується на всі технології та місця, окрім RE`LUX.

УВАГА! Промокод надаватимуть за кожну підтверджену донацію крові. Протягом календарного місяця донор може отримати й використати лише один промокод, незалежно від кількості накопичених балів.

«Без донорів не може бути надійного тилу — їхня кров щодня рятує бійців на фронті й тисячі цивільних у мирних містах. Більшість із них здають кров добровільно й безоплатно, проте ці люди заслуговують на подяку й у вигляді подарунків. Дякуємо партнерам за підтримку та небайдужість!» — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

ОСТАННІ НОВИНИ