Під час війни у Харкові відкрили бізнес понад 5 тисяч підприємців

07.12.2022 15:26   -
Новини Харкова: Під час війни 5 тисяч підприємців відкрили бізнес

Протягом березня-жовтня 5169 фізичних осіб-підприємців виявили бажання розпочати власну справу та офіційно зареєстрували бізнес у Харкові. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили у Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, незважаючи на війну, бізнес повертається до Харкова, намагається відновлюватися, шукає можливості для розвитку в екстремальних умовах.

«Підприємці – це захисники економічного фронту та надійний тил нашого прифронтового міста. Місцевий бізнес наповнює бюджет, створює робочі місця, волонтерить. Діяльність міської влади спрямована на пошук нових шляхів, можливостей та форм співробітництва, а також розробку механізмів підтримки та повноцінного поновлення бізнесу», – зазначили у департаменті.

Читайте також: У ЦНАП Харкова додали послуги у сфері протипожежної безпеки

Водночас, за статистикою Головного управління Державної податкової служби у Харківській області станом на 1 листопада, кількість фізичних осіб-підприємців у місті Харкові становила 121,1 тис. осіб, тоді як на початок року – 123,4 тис. У березні -жовтні припинили діяльність 8772 фізичні особи-підприємці, перемістили бізнес із Харкова та змінили юридичну адресу на іншу область чи територіальну громаду – 191 фізична особа-підприємець.

Раніше ми повідомляли про те, що лісгоспи Харківської області розпочали реалізіцію новорічних ялинок.