Першокурсники ХНУВС склали присягу

11.10.2019 17:31   -
Автор:
Урочистості з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами першого курсу відбулися сьогодні, 11 жовтня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ.
У заході взяли участь заступник Директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності – начальник управління професійної освіти та науки МВС України полковник поліції Антон Сизоненко, начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, народні депутати України Олександр Бакумов і Марія Мезенцева, представники Національної поліції України, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець, особовий склад вишу, батьки, рідні курсантів та інші поважні гості.
Від імені Колегії МВС України та себе особисто першокурсників привітав Антон Сизоненко: «Сьогодні урочисте зобов’язання на вірність Українському народові долучило вас до великої родини поліцейських та поєднало з усіма поколіннями захисників України. Суспільство очікує від Національної поліції забезпечення охорони прав і свобод, створення умов безпечного існування кожної людини. Це висока довіра та велика відповідальність!».
Від імені всіх першокурсників курсант Єгор Ткаченко зазначив, що він, як і всі юнаки та дівчата, які склали Присягу, зробив відомий вибір. Його батько був правоохоронцем і загинув при виконанні службових обов’язків. Проте, і Єгор, і його старший брат вирішили продовжити справу батька та вступили до Харківського національного університету внутрішніх справ, адже професія поліцейського – це професія для справжніх чоловіків – чесних, мужніх і відважних. Єгор Ткаченко запропонував присутнім вшанувати пам'ять усіх правоохоронців, які загинули під час несення служби.
Ректор університету Дмитро Швець, звертаючись до першокурсників, зазначив, що цього року церемонія складання Присяги є особливою, тому що саме в цьому році університет відзначає своє 25-річчя з дня створення: «Бережіть добре ім’я курсанта, примножуйте славу наших поліцейських, ветеранів, виправдовуйте очікування викладачів і командирів, усіх, хто сприятиме вашому професійному становленню».
Завершились урочистості виступами колективу художньої самодіяльності університету, підрозділів Почесної варти та ансамблю барабанщиць.