П’ятеро колишніх правоохоронців Харьківської області підозрюються у державній зраді

25.08.2022 11:00   -
Новини Харківщини: Співпраця з окупантами - державна зрада експравоохоронців

Працівники ДБР повідомили про підозру в державній зраді п’ятьом експравоохоронцям Харківщини, які на тимчасово окупованих територіях співпрацюють з окупантами. Про це повiдомляють Харьковские известия .

Одна з підозрюваних на початку березня 2022 року отримала посаду у створеному збройними формуваннями рф так званому податковому органі в тимчасово окупованому місті Ізюм.

Вона відповідала за стягування платежів з мешканців тимчасово окупованої території Харківської області на користь загарбників. Також чиновниця передала окупантам дані місцевих платників податків.

Ще двоє правоохоронців почали працювати у псевдо поліцейському відділку тимчасово окупованого міста Вовчанськ на посадах дільничного та помічника чергового.

Інші двоє підозрюваних “працевлаштувалися” у тимчасово окупованому місті Купянськ та селищі Борове. Вони усіляко допомагають окупантам та виконують їхні вказівки: проводять обшуки та патрулюють вулиці.

Усім п’ятьом зрадникам повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Раніше ми повідомляли про те, що під Харковом експоліцейська допомагала окупантам з початку війни.