Осінній сезон «Kharkiv Fashion» буде унікальним. ПРОГРАМА

10.10.2019 14:51   -
Автор:
Осінній «Kharkiv Fashion» стане майданчиком, на якому дебютує перше в Україні інклюзивне модельне агентство, буде представлений проект для дівчат з пишними формами «Велика краса країни», а також відбудеться презентація першої колекції народної артистки України Ольги Сумської у співпраці з харківським брендом «MaKha».
Як повідомила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, новий сезон проекту буде унікальним.
«Харків – це місто, яке надихає, місто можливостей і втілення будь-якої мрії в реальність. Таким втіленням мрії стане презентація колекції найкрасивішої української актриси Ольги Сумської, про яку вона мріяла все життя. Також ми сподіваємося, що нашим проектом для жінок з пишними формами надихнуться багато хто, і це стане для них поштовхом для реалізації нових цілей», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.
В рамках «Kharkiv Fashion» пройдуть навчальні тренінги топ-спікерів у сфері модної індустрії, зустрічі зі студентами профільних навчальних закладів, виробниками і дизайнерами, відбудеться презентація фірмового мерча «Харківське – це модно» від Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.
Протягом двох днів працюватиме дизайн-маркет від провідних виробників одягу.
Проект «Kharkiv Fashion» організований управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.