Незаконний збут наркотиків у Харкові: на родину наркоторгівців чекає суд

18.10.2019 12:50   -
Автор:
Як розповів начальник відділу прокуратури Харківської області Нвер Антонян, у серпні 2018 року мешканка одного з сільських районів Харківської області створила та очолила організовану групу, до складу якої увійшли її чоловік, донька та троє знайомих.
Організатор групи у телефонному режимі отримувала замовлення від наркозалежних осіб про кількість та вид наркотичних засобів, а також про бажане місце отримання заборонених речовин. Інші учасники організованої групи займалися постачанням, перевезенням та розміщенням наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів на території Харкова, та у подальшому зняттям грошових коштів з банківських карток, на які перераховувались кошти за придбання заборонених речовин.
Слід зазначити, що за 1 грам наркотичних засобів зловмисники отримували 500 гривень.
За результатами проведених негласних слідчих (розшукових) дій, правоохоронними органами задокументовано 16 епізодів злочинної діяльності організованої групи у сфері незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збуту наркотичних засобів та сильнодіючих лікарських засобів.
Під час обшуків у житлі всіх учасників організованої групи правоохоронцями виявлено та вилучено наркотичні засоби метадон та сильнодіючі лікарські засоби «Димедрол».
Учасники організованої групи обвинувачуються у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, вчинене у великих розмірах, у складі організованої групи (ч. 3 ст. 307 КК України, ч. 4 ст. 321 КК України).
Максимальна санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.