Необхідно скласти чіткі графіки відключення світла по кожному району, — Ігор Терехов

30.11.2022 13:32   -
Новини Харкова: Терехов просить скласти графіки відключення світла

Міський голова Ігор Терехов звернувся з приводу відключень світла до голови Обласної військової адміністрації Олега Синєгубова та виконувача обов’язків директора АТ «Харківобленерго» Костянтина Логвиненка. Про це повідомляють Харьковские известия.

Терехов, зокрема, зазначив, що Харків, як і вся Україна, перебуває в умовах надзвичайно складної енергетичної ситуації. Однак слід знайти можливість нормалізувати електропостачання харків’ян.

“Місто економить електрику на всьому, що тільки можливо. Не працює вуличне освітлення, скорочено його споживання на всіх комунальних підприємствах, ринках, магазинах, заправках; збільшено інтервали руху електротранспорту тощо.

Споживання електроенергії у Харкові зведено до мінімуму. На додаток до цього в місті запроваджено віялові відключення. Але! Досі немає чіткого графіка, за яким у будинках харків’ян відключають світло, при цьому самі відключення можуть тривати по 12 годин.

Вважаю за необхідне скласти чіткі графіки відключень по кожному району, по кожному будинку, опублікувати їх на сайті та в засобах масової інформації та намагатися жорстко дотримуватись їх”, – йдеться у заяві.

Читайте також: Наберіться терпіння: В Харківобленерго прокоментували багатогодинні відключення світла