Наступного року в Україні планують будувати 100 шкіл, 100 дитсадків та 100 стадіонів

11.11.2019 09:47   -
Автор:
Будувати нові об’єкти планують по всій країні. 100 шкіл, 100 дитячих садочків та 100 стадіонів – такі плани на наступний рік. Прем’єр доручив керівникам регіонів якомога швидше визначитися з переліком об’єктів, щоб вже з 1 березня почати активне будівництво.
«По всій території країни має бути видно, що починається активний процес», – сказав Олексій Гончарук.
Його радник Юрій Голік, презентуючи проєкт будівництва, звернув увагу на вимоги до об’єктів: вони мають бути сучасними, яскравими, архітектурно максимально далекими від безрадісного «радянського стилю».
На Харківщині вже готові переліки, до яких увійшли по 5 шкіл, садочків та стадіонів. Їх найближчим часом нададуть на погодження до Кабміну.
Також під час наради розглянули питання обліку лісів та створення загальної карти об’єктів природно-заповідного фонду. Прем’єр-міністр попросив представників регіонів надати відповідну інформацію, оскільки в Києві її наразі недостатньо.
Крім того, учасники селектору зупинилися на питанні об’єднання громад відповідно до перспективних планів. Що стосується Харківщини, тут заплановано створити 59 громад. Наразі ми маємо вже 23 ОТГ, 22 грудня вибори пройдуть ще в трьох новостворених громадах.