Насосну станцію, що забезпечує водопостачання трьох районів Харкова, посилили потужними генераторами

15.06.2023 10:18   -
Насосну станцію, що обслуговує 3 райони Харкова, посилили генераторами

На насосній станції встановили та провели контрольний запуск генераторів. Тепер станція може забезпечувати водопостачання харків’ян під час можливих блекаутів. Про це повідомляють Харьковские известия.

«Це одна із провідних станцій Харкова, вона забезпечує водою близько 30 відсотків мешканців міста. До того ж, навантаження на станцію значно зросло за рахунок збільшення споживачів, адже багато харків’ян перебралися до цих відносно безпечних районів у період інтенсивних обстрілів. На об’єкті завершуємо оновлення електрообладнання та насосних агрегатів, міняємо запірну арматуру. Колективом намічено та виконується весь комплекс робіт, для забезпечення надійної експлуатації насосної станції в опалювальний період», – зазначив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олександр Черняєв.

Комунальне підприємство «Харківводоканал» продовжує підготовку об’єктів водопостачання до експлуатації в осінньо-зимовий період та забезпечення їх альтернативними джерелами електроенергії.

ОСТАННІ НОВИНИ