Найближчі два місяці в Україні будуть найбільш запеклі бойові дії — ГУР

01.02.2023 12:50   -
Найбільш запеклі бойові дії в Україні будуть у лютому-березні - ГУР

Як заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, наразі Україна перебуває напередодні дуже активної фази на фронті. Про це повідомляють Харьковские известия.

За його словами, російські командири використовують своїх солдатів як гарматне м’ясо. Українські захисники вміють воювати вміннями, на відміну від росіян, які намагаються брати кількістю.

“Ситуація дуже складна: ворог продовжує наступати. Насправді втрати ворога набагато вищі, ніж в української армії. Майстерність і мотивація українських воїнів, техніка та озброєння – це те, що зрештою переламає перебіг наступальних дій”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Також Андрій Юсов повідомив, що протягом лютого та березня відбуватимуться запекліші бойові дії. Наразі Україна перебуває напередодні дуже активної фази на фронті.

“З огляду на той стан військ і техніки, які є в окупантів, нічого іншого, крім як воювати кількістю, у них не залишається. Кількість трупів, які їдуть до росії, а також, зокрема, і важкопоранених, я думаю, рано чи пізно почне діяти навіть на це зазомбоване суспільство”, – підсумував представник воєнної розвідки України.

ОСТАННІ НОВИНИ: