Наберіться терпіння: В Харківобленерго прокоментували багатогодинні відключення світла

30.11.2022 12:20   -
В Харківобленерго прокоментували багатогодинні відключення світла

Заяву енергетиків щодо багатогодинних відключень електроенергії в Харкові та області поширила пресслужба АТ “Харківобленерго”. Про це повідомляють Харьковские известия.

Енергетики знову нагадали, що щоденні відключення електроенергії в Харківській області та інших регіонах країни – це наслідок семи ракетних атак, через що пошкоджено понад 40% енергетичного обладнання НЕК “Укренерго”. Відновлювальні роботи тривають. Щоби відновити мережу якомога швидше, потрібно вимикати електрику.

“Якщо для відновлювальних робіт треба вимкнути електрику на 7 чи 8 годин, ми це робимо. Так, це може здаватися несправедливим, але тільки так ми зможемо відновити пошкоджену та зберегти існуючу інфраструктуру на майбутнє”, – зазначили в Обленерго.

Також працівники Обленерго не мають можливості вказати точні періоди відключень, адже рішення про обмеження приймаються диспетчерами “Укренерго” у режимі реального часу, виходячи із ситуації в мережі. Тож харків’ян та мешканів Харківської області енергетики просять не витрачати час на сварки і дзвінки на всі можливі номери, щоб дізнатися, коли буде світло.

“Шановні споживачі, почуйте нас! Це не планові ремонти, які енергетики звикли робити. Це надзвичайна ситуація та дуже серйозний виклик, який вперше постав перед країною за всю її історію. Будь ласка, наберіться терпіння і довіртеся професіоналам”, – йдеться у заяві енергетиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків’янам нагадали способи передачі показань електролічильників за листопад