На звільненій Харківщині відновили роботу 13 ЦНАПів

07.02.2023 17:55   -
На звільненій Харківщині відновили роботу 13 Центрів адмінпослуг

На деокупованих територіях Харківщини функціонує 13 ЦНАПів, що становить 87% від їх загальної кількості. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на заступника начальника ХОВА Романа Семенуху.

Наразі центри надання адміністративних послуг відкриті у Балаклійській, Барвінківській, Ізюмській, Борівській, Куньєвській громадах Ізюмського району; Золочівській громаді Богодухівського району; Старосалтівській, Чугуївській Печенізькій громадах Чугуївського району; Великобурлуцькій, Куп’янській, Шевченківській громадах Куп’янського району та Дергачівській громаді Харківського району.

«У двох громадах області – Вовчанській та Дворічанській – відновити роботу ЦНАПів поки що не вдається через постійні обстріли з боку рф та активні бойові дії на території відповідних населених пунктів» , – розповів Роман Семенуха.

Він також додав, що за доручення Олега Синєгубова Департамент цифрової трансформації ХОВА провів роботу з відновлення доступу жителів громад області до 179 автоматизованих систем та реєстрів. Станом на кінець січня вдалося відновити 100% реєстрів, які від початку війни були закриті у зв’язку з ворожою агресією.

ОСТАННІ НОВИНИ: