На Салтівці відновили планові технічні огляди на внутрішньобудинкових системах

07.04.2023 15:58   -
На Салтівці відновили технічні огляди на внутрішньобудинкових системах

Ремонтні бригади КП “Харківводоканал” відновили планові технічні огляди внутрішньобудинкових систем у Салтівському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив сьогодні, 7 квітня, начальник районної ділянки Андрій Євдошенко, 2023 року бригади управління повертаються до звичних методів роботи. Навіть у Салтівському районі, що найбільш постраждав від війни, виконуються не тільки аварійні усунення, але знову заплановані технічні огляди на внутрішньобудинкових комунікаціях.

«З початку року виконуємо, в тому числі, заплановані раніше заміни в будинках, поступово відійшли від термінових та аварійних ремонтів, пов’язаних з обстрілами та руйнуваннями будівель. Зокрема, оновили введення холодної води із заміною запірної арматури у будинку на вулиці Героїв Праці. У роботі все більше переходимо на сучасні матеріали з високими експлуатаційними якостями. Але у пріоритеті, як і раніше, аварійні ліквідації, які створюють дискомфорт харків’янам, їх виконуємо оперативно у день звернення. За заявкою споживачів відновили водопостачання у висотному будинку на вулиці Світлій», – зазначив Андрій Євдошенко.

Також комунальники прочистили та замінили ділянки трубопроводів водовідведення по вулицях Познанська та Зубенка.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, житловий фонд Салтівського району відновлюється інтенсивними темпами, мешканці повертаються до своїх квартир і комунальники докладають всіх зусиль для повноцінного відновлення водопостачання та водовідведення у всіх відремонтованих будинках району. Вже намічено заходи щодо підготовки внутрішньобудинкових систем до експлуатації в осінньо-зимовий період, планується обов’язково виконати все заявлене.

ОСТАННІ НОВИНИ