На Харківщині видали чергову книгу серії «Звід пам’яток історії та культури України» (фото)

Книга є другою частиною про пам’ятки Куп’янського району та четвертою із серії порайонних енциклопедичних видань, запланованих обласною редколегією Харківського тому «Звід пам’яток історії та культури України». Про це повідомляють Харьковские известия.
Видання підготовлено співробітниками ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОВА у співпраці з вченими-науковцями міста Харкова та із співробітниками краєзнавчих музеїв Великобурлуцької, Дворічанської, Шевченківської територіальних громад області.
Хоча книга побачила світ наприкінці 2021 року, у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні запланована на березень 2022 року презентація не відбулась. Наразі вже з’явилась можливість ознайомитися з виданням в електронному форматі.
Книга містить нариси про Великобурлуцьку, Вільхуватську, Дворічанську та Шевченківську громади Куп’янського району. також вона налічує 313 статей про об’єкти культурної спадщини, близько 580 ілюстрацій, картографічних матеріалів, розширений науково-довідковий апарат.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube.




ОСТАННІ НОВИНИ:
- «Навіть у такі часи місто живе та танцює». У Харкові провели відкрите тренування із зумби (відео)
- Поліцейські відвідали родини переселенців з Куп’янського та Вовчанського районів
- Почесний харків’янин Микола Вахно відзначає день народження
- Поліцейські затримали людей, які крали паливо з держпідприємства
- Експерти перевірили рівень радіації у Харкові та області