На Харківщині відновлюють дорожню інфраструктуру (фото)

31.05.2023 15:48   -
На Харківщині відновлюють дорогу у Безлюдівській громаді

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова у Харківському регіоні продовжують облаштовувати дорожню інфраструктуру. Про це повідомляють Харьковские известия.

Наразі триває комплекс відновлювальних робіт автомобільної дороги місцевого значення С212501 «Пiд’їзд до смт Хорошеве».

Як зазначили в ДП «Дороги Харківщини», ця автодорога суміщається з дорогою державного значення Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка». Також вона проходить через два селища міського типу – Безлюдівка та Хорошеве.

Під час повномасштабного вторгнення Безлюдівська громада стала прихистком для понад 10 тисяч переселенців. Щоденно дорогою С212501 «Пiд’їзд до смт Хорошеве» користується велика кількість населення, тому було необхідно її відремонтувати.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Дорожники на ділянці ремонту вже розпочали роботи з влаштування вирівнювального шару покриття з асфальтобетонної суміші. Також вони виконують роботи з розширення проїзної частини відповідно до чинних норм, влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, планування узбіччя та вирубки порослі.

У ДП «Дороги Харківщини» просять водіїв бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на нові дорожні знаки і дотримуватися правил дорожнього руху.

ОСТАННІ НОВИНИ