На Харківщині створюють підрозділ ЗСУ для посилення оборони регіону

09.02.2023 18:00   -
На Харківщині створюють підрозділ ЗСУ для посилення оборони

У Харківській області створюють підрозділ ЗСУ, який виконуватиме бойові завдання по охороні регіону. Про це повідомляють  Харьковские известия з посиланням на начальника Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимира Арап.

«Наразі у межах мобілізації в області триває формування підрозділу, який ми створюємо спільно з ХОВА. Він виконуватиме бойові завдання по охороні регіону. Першочергово потребуємо громадян віком від 20 до 60 років із бойовим досвідом та військово-обліковою спеціальністю. Це можуть бути як офіцери запасу, так і рядовий-сержантський склад. Залучаємо також громадян без досвіду служби, але з тиловими спеціальностями – медиків, водіїв, будівельників, інженерів, юристів» – розповів Володимир Арап.

Для всіх членів формування передбачена відповідна підготовка та забезпечення.

«Міністерство оборони України гарантує повне забезпечення для військовослужбовців – форму, одяг, озброєння, інженерне спорядження, засоби захисту. Додаткове обладнання – дрони, засоби зв’язку й телекомунікації – допомагають забезпечувати Харківська ОВА та волонтерські організації. Також з 1 лютого військовослужбовцям було збільшено розмір місячної зарплати», – зауважив начальник обласного ТЦК.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Володимир Арап також розповів, що для охочих долучитися до лав ЗСУ відтепер діє «гаряча лінія».

За номером 0-800-300-441 фахівці нададуть будь-яку інформацію про мобілізацію, порядок вступу до армії або проконсультують щодо даних особистого військового обліку. Дзвінки прийматимуть з 09:00 до 18:00. «Гаряча лінія» діє на території Харківської області і є безкоштовною.

ОСТАННІ НОВИНИ: