На Харківщині складатимуть НМТ майже 17 тисяч абітурієнтів

06.03.2024 16:35   -
На Харківщині складатимуть НМТ майже 17 тисяч абітурієнтів

У 2024 році національний мультипредметний тест складатимуть майже 17 тисяч абітурієнтів Харківщини. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Зазначається, що у Харківській області вже третій рік поспіль будуть проводити НМТ в умовах правового режиму воєнного стану.

Планується створити близько 50 тимчасових екзаменаційних центрів у 10 населених пунктах області.

Реєстрація основної сесії НМТ починається 14 березня і триватиме до 11 квітня. Для абітурієнтів, які не встигнуть зареєструватися у своїх кабінетах і подати документи протягом визначеного терміну, буде надано додаткову можливість: з 10 по 15 травня.

В цьому році НМТ міститиме чотири блоки завдань, три з яких обов’язкові, а четвертий на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова, математика, історія України, а на вибір – українська література, одна з іноземних мов ( англійська, німецька, французька або іспанська ), біологія, хімія, фізика та географія.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Тестування проходитиме в один день та займатиме 240 хвилин. На виконання завдань кожного предметного тесту орієнтовно відведено по 60 хвилин – учасники зможуть самостійно розподіляти свій час в межах першого та другого блоку. Після першого блоку учасники НМТ матимуть 20 хвилин перерви.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 2 липня 2024, додаткової сесії – до 26 липня 2024 року.

ОСТАННІ НОВИНИ