На Харківщині підготували до відкриття 12 пляжів

08.06.2023 14:13   -
На Харківщині планують відкрити 12 пляжів - ДСНС

У місті Харків відкриють 5 пляжів, ще 5 – у Безлюдівській громаді й по одному – в Пісочинській та Зміївській громадах. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Харківській області Сергія Колосовського.

«У 2022 році на території Харківської області не було визначено жодного місця для відпочинку людей на водних об’єктах. Так було вирішено у зв’язку з бойовими діями. На сьогодні вже визначено і готується до відкриття 12 місць», – сказав Сергій Колосовський.

Зокрема, в Харкові буде відкрито три пляжі на Журавлівці та по одному – в Петренках і Олексіївському гідропарку.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям наголосив, що відвідувати водойми на деокупованих територіях заборонено, оскільки є ризик підриву на вибухонебезпечних предметах.

«Хотів би застерегти громадян від відвідування водойм, лісів, лугів, узбіч там, де були активні бойові дії. На цих територіях могли здійснювати дистанційне мінування, тож будьте обережні. Можна ходити лише про твердому покриттю, де дозволено і де проведені заходи з розмінування», – додав Сергій Колосовський.

ОСТАННІ НОВИНИ