На Харківщині переселенці отримали понад 7 мільярдів гривень допомоги на проживання

13.09.2023 17:35   -
На Харківщині ВПО отримали 7 мільярдів гривень допомоги

Сьогодні, 13 вересня, під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі обговорили забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб у Харківській області. Про це повідомляє Інфосіті.

Як зазначила перша заступниця директора Департаменту соціального захисту населення ХОВА Тетяна Печура, наразі в області на обліку перебувають 517,3 тисячі ВПО. Найбільшу кількість переселенців зареєстровано в Харківській міській громаді, а також у Зміївській, Валківській та Богодухівській міських громадах.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року внутрішньо переміщені особи своєчасно отримують допомогу на проживання. Загальний розмір цих виплат станом на 1 вересня склав понад 7 млрд грн.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також у Харківській області покращується якість надання соціальних послуг громадянам, зокрема психосоціальної підтримки для ВПО. Так, за сприяння ЮНІСЕФ в області планується відкрити перші «Центри життєстійкості».

До кінця року планується відкрити Центри у Чугуївській, Балаклійській, Пісочинській, Кегичівській, Красноградській та Валківській громадах.

ОСТАННІ НОВИНИ