На Харківщині до «Армії відновлення» долучилися майже 2 тисячі людей

24.04.2023 13:50   -
На Харківщині долучилися до Армії відновлення 2 тисячі людей

В 51 територіальній громаді Харківської області здійснюють суспільно корисні роботи 1953 людини. Про це повідомляють Харьковские известия.

«Найбільше охочих – у Чугуївському району, а саме в Зміївській тергромаді. Люди беруть участь як у суспільно корисних роботах, так і у відновлювальних. Це вкрай важливо, адже відбудовувати регіон необхідно вже зараз», – зазначила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

У Харківському районі учасники програми беруть участь у розборі завалів трамвайного депо. Також надають допомогу особам з інвалідністю, громадянам похилого віку.

Нещодавно «Армія відновлення» запрацювала на базі громадських організацій та благодійних фондів, де разом з волонтерами забезпечує населення гуманітарною допомогою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У Лозівському районі учасники «Армії відновлення» долучилися до робіт із заготівлі дров для опалювального сезону, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та облаштуванню полігонів ТПВ.

Нагадаємо, до «Армії відновлення» може долучитися кожен охочий, ставши на облік до Центру зайнятості за місцем проживання. Зголосившись на цю програму, працівники отримуватимуть заробітну плату та страховий стаж.

ОСТАННІ НОВИНИ