На Харківщині впроваджується інститут кар’єрного радника

03.07.2019 14:11   -
Автор:
Як розповіли у Харківському обласному центрі зайнятості, кар'єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який організує надання послуг людям, що шукають роботу, та зареєстрованим безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.
Кар’єрний радник продовжує роботу, розпочату фахівцем–реєстратором. Цей співробітник центру зайнятості першим зустрічає клієнта, спілкується з ним, з’ясовує побажання та наміри, здійснює первинне профілювання, вносить отримані дані клієнта до Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості.
Завдяки фахівцям–реєстраторам кар’єрні радники не витрачають час на збирання первинної інформації, а відразу переходять до обговорення послуг, які можуть бути надані клієнту для його ефективного працевлаштування.
Наразі всі директори центрів зайнятості та філій Харківського обласного центру зайнятості проводять прийом осіб як реєстратори для практичного відпрацювання цих функцій. Це дозволяє на практиці ознайомитися з можливими проблемами та труднощами, що виникають у шукачів роботи та фахівців служби зайнятості під час обслуговування клієнтів. Отриманий досвід дозволяє оперативно реагувати на проблеми та приймати ефективні і конструктивні рішення.