На Харківщині триває місячник здачі зброї. Результативними виявилися вже перші дні акції

03.10.2019 12:01   -
Автор:
Так, 61-річний мешканець міста Дергачі добровільно здав у поліцію гладкоствольну мисливську рушницю «Sauer», яка раніше не була зареєстрована. Чоловік вирішив стати власником вказаної зброї, тому подав заяву до дозвільної системи на її реєстрацію.
42- річний житель селища Мала Данилівка добровільно здав додатковий ствол до нарізного карабіну «Surgeon-CSB», який був оформлений на нього. Пристрій власник вирішив здати для подальшого знищення через несправність.
44-річний мешканець села Південне приніс до поліції батьківську гладкоствольну мисливську рушницю для подальшої реєстрації на себе і оформлення дозвільних документів.
32-річний житель селища Мала Данилівка добровільно здав гладкоствольну мисливську рушницю, яка раніше в органах внутрішніх справ зареєстрована не була. Він знайшов зброю за місцем проживання померлого дідуся. Чоловік має намір офіційно зареєструвати зброю на себе.
До Слобідського відділу поліції 35-річний харв’янин здав 27 одиниць патронів, з яких 17 – належать до зброї армійського зразка. Боєприпаси чоловік виявив вдома, розбираючи старі речі.
Поліція звертається до громадян та нагадує, що особи, які добровільно здадуть незареєстровану зброю або боєприпаси до поліції протягом місячника, звільняються від кримінальної відповідальності відповідно до ч. 3 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Профілактичний захід триватиме до 31 жовтня.