На Харківщині «сімейний насильник» кілька років тероризував рідну матір

21.01.2020 11:20   -
Автор:
До Первомайського відділу поліції протягом 2019 року та у 2020 році надходили повідомлення від мешканки села Киселі Первомайського району. Жінка скаржилася на 41-річного неодноразово судимого безробітного сина, який постійно вчиняв відносно неї домашнє насильство.
Поліцейські склали за вказаними зверненнями три адміністративні протоколи: два протягом 2019 року та один у 2020 році за ч. 1 та ч.2 ст. 173-2 (вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чоловік також був поставлений на облік до Первомайського відділу поліції як «сімейний насильник».
3 січня поточного року даний громадянин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, за місцем мешкання вчинив сварку зі своєю матір’ю. Він лаявся, погрожував жінці фізичною розправою. Чоловік провокував словесний конфлікт, діяв умисно та цілеспрямовано, усвідомлюючи характер своїх противоправних намірів.
За даним фактом слідчим Первомайського відділу поліції дані про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 2 років.
Після проведення ряду слідчих дій, опитування свідків та потерпілої, працівники поліції повідомили чоловіку про підозру у скоєнні даного злочину. Досудове розслідування триває.