Харків’ян запрошують на художню онлайн-виставку до Дня міста

24.08.2022 13:50   -
Новини Харкова: На День міста відкрилася художня онлайн-виставка

Щорічна V художня виставка «Любому Харкову присвячується!» відкрилася 23 серпня у режимі онлайн. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на Департамент культури міськради.

Виставка започаткована Школою сучасних театрально-сценічних напрямів. До експозиції увійшли 206 найкращих робіт художньої спільноти за останні п’ять років, виконані у найрізноманітніших техніках і матеріалах.

Коло авторів складає 133 учасників. Серед них – учні та викладачі Школи сучасних театрально-сценічних напрямів, Харківської дитячої художної школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна, Дитячої художньої школи №2 ім. П.О. Левченка, Дитячої художньої школи №3, Дитячої школи мистецтв №6, Дитячої школи мистецтв №7, Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості та Харківського приватного академічного художнього ліцею Харківської області.

Як зазначили у департаменті, роботи авторів, що представлені в експозиції, допоможуть відвідувачам онлайн поринути в історію міста, побачити його красу та відчути його атмосферу.

Переглянути роботи учасників можна за посиланнями:

Раніше ми повідомляли про те, що у Харкові до Дня міста та Дня Незалежності відкриються віртуальні виставки.