На чемпіонаті Європи з велотреку харків’яни оновили три рекорди України

21.07.2022 09:27   -
Спорт Харків: Харків'яни встановили три рекорди на ЧЄ з велотреку

Чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів проходив у португальському місті Анадія. Збірна України здобула три нагороди. Про це повідомляють “Харьковские известия”.

Срібною призеркою в гонці з вибуттям серед юніорок стала Анна Коліжук з Миколаєва, а Кирило Царенко, який також представляє Миколаїв, посів третє місце в скетчі в молодіжній категорії U-23. Ще одну бронзу українській команді приніс львів’янин Данило Яковлев, який показав третій результат в юніорському омніумі.

В медальному заліку збірна України посіла 10 місце. Призову трійку склали команди Італії (16-2-5), Німеччини (8-13-8) та Великої Британії (5-9-7).

Харківські спортсмени у складі збірної України цього разу залишилися без нагород, але оновили три рекорди України і десять разів потрапили до ТОП-10.

Раніше ми повідомляли про Благодійний Аукціон та унікальний лот від олімпійського чемпіона на підтримку харків’ян.