Минулого тижня у Харкові відновили понад 120 об’єктів водопостачання

13.03.2023 15:51   -
У Харкові відновили 120 об'єктів водопостачання з 6 по 12 березня

За минулий тиждень бригади КП «Харківводоканал» усунули 31 аварійну ситуацію на водоводах. Про це повідомляють Харьковские известия.

Також бригади АВР комплексу «Харківводопостачання» упорядкували 58 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури і капітально відремонтували 32 водорозбірні колонки.

Як повідомили на підприємстві, ремонтники докладають усіх зусиль для забезпечення харків’ян безперебійним водопостачанням. Щодня на об’єктах водопровідного господарства проводиться комплекс відновлювальних заходів та необхідні профілактичні роботи. Все це дозволяє утримувати ситуацію із подачею води під контролем. Зокрема, 12 березня бригади АВР ліквідували 6 пошкоджень на трубопроводах і упорядкували 11 оглядових колодязів.

Сьогодні, 13 березня, планується усунути 6 пошкоджень на водопровідних мережах. Ремонтні роботи намічені у Шевченківському, Київському, Немишлянському та Холодногірському районах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ: