Міністри юстиції G7 висловили підтримку Україні в її боротьбі за відновлення справедливості (фото)

11.05.2024 15:00   -
Міністри юстиції G7 висловили підтримку Україні в її боротьбі за відновлення справедливості (фото)

Генпрокурор Андрій Костін провів низку офіційних зустрічей з міністрами юстиції G7, які зібралися у Венеції. Обговорили розширення співпраці у сфері правосуддя та підтримку їхніх держав України. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Під час розмови з Міністром юстиції Італії Карло Нордіо Андрій Костін подякував за підтримку його країни за час головування в G7, життєво важливу військово-технічну допомогу, внесок у відбудову України та активну роль у реалізації української Формули миру.

Санкції є одним із важливих елементів глобальної безпеки, і ми вдячні за готовність країн «Великої сімки» запровадити додаткові заходи щодо компаній та осіб, причетних до постачання росії товарів подвійного призначення та військових технологій.

З Міністром юстиції та Генпрокурором Канади Аріфом Вірані обговорили розвиток співпраці у сфері кримінального переслідування росії за воєнні злочини та подальшу роботу в межах Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Під час зустрічі з Лорд-канцлером і Державним секретарем з питань юстиції Алексом Чоком Генпрокурор подякував за стратегічні консультації та серію тренінгів для українських суддів і судових експертів.

Ми високо цінуємо внесок Великої Британії в розбудову інституційної спроможності Офісу Генпрокурора щодо забезпечення відповідальності за міжнародні злочини, вчинені росією. Експерти АСА, зокрема Global Rights Compliance, дуже допомагають нам у кримінальному переслідуванні за воєнні злочини рф.

З Міністром юстиції Японії Хіроакі Кадоямою Генпрокурор обговорив можливості для розвитку співпраці у правовій сфері.

Розмова з Міністром юстиції Німеччини Марко Бушманом була зосереджена на продовженні та розширенні співпраці у кримінальному переслідуванні за міжнародні злочини, вчинені росією, та подальшому впровадженні в українській системі правосуддя людиноцентричних підходів.

Також розглянули шляхи посилення санкцій проти росії та поплічників країни-агресора.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.