Мешканців Харківщини просять своєчасно сплачувати за газопостачання

06.09.2022 11:24   -
Новини Харківщини: Жителів просять оплатити комунальні послуги за газ

Для безперебійного газопостачання в умовах воєнного стану важливо, щоб споживачі Харківщини своєчасно сплачували за комунальні послуги. Про це повідомляють Харьковские известия.

Унаслідок ведення бойових дій зазнали пошкоджень 387 об’єктів систем газопостачання та 1 303,2 км газорозподільних мереж. Станом на сьогодні, 6 вересня, вже відновлено 69 об’єктів.

«Оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води», – прокоментували в Департаменті ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу ХОВА.

Нагадуємо, що оплатити послуги можна не лише у відділеннях пошти, а й за допомогою онлайн-сервісів: через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи («Ощад 24», «Приват 24», «МоноБанк» та інше).

Раніше ми повідомляли про те, що до зими на Харківщині готові 379 котелень: жителів просять своєчасно сплачувати за тепло.