Мешканцям деокупованих громад доставили українську пресу

14.06.2023 15:05   -
Новини Харкова: мешканцям деокупованих громад доставили українську пресу

Новий інформаційний бюлетень Харківської обласної військової адміністрації «Харківщина – це Україна» та спеціальний випуск газети «Слобідський край» доставили у деокуповані населені пункти регіону. Про це повідомляють Харьковские известия.

Заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська зазначила, що в умовах війни жителям звільнених територій надзвичайно важливо отримувати офіційні повідомлення від органів влади, інформацію про відбудову інфраструктурних об’єктів, а також корисні поради, куди можна звернутися за допомогою.

Одним з найважливіших пріоритетів для відновлення життя на деокупованих територіях є створення українського медійного простору. Під час окупації люди перебували в інформаційному вакуумі, адже окупанти робили все, аби заплутати наших громадян і дезінформувати їх. Тому дуже важливо сьогодні доставляти жителям українську пресу, – сказала Віта Ковальська.

Примірники передали на деокуповані території через представників органів місцевого самоврядування, військових та волонтерів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.