Мер Харкова виступив на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

02.03.2023 09:42   -
Мер Харкова на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

Координаційне онлайн-засідання Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи відбулося напередодні у французькому Страсбурзі. До учасників звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов. Про це повідомляють  Харьковские известия.


Захід був присвячений підбиттю підсумків за 2022 рік Європейського тижня місцевої демократії (ЄТМД) на тему: «Захист довкілля: місцеві громади діють», що реалізується під егідою Ради Європи.

Харківський міський голова Ігор Терехов звернувся до учасників заходу з відеозверненням, де розповів про поточну ситуацію у місті. Він висловив вдячність за солідарність та підтримку з боку іноземних партнерів, а також підтвердив, що Харків був, є та завжди буде сучасним європейським мегаполісом.

«Наше місто залишається в єдиному європейському просторі, як робило це протягом багатьох років. Своєю подальшою роботою ми будемо підтверджувати відданість європейським цінностям», – зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Європейський тиждень місцевої демократії – загальноєвропейська ініціатива, започаткована у 2007 році Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи. З 2015 року Харків постійно бере участь у цій акції. Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи щорічно відзначав Харків званням Міста дванадцяти зірок та статусом Партнера Європейського тижня місцевої демократії.

ОСТАННІ НОВИНИ:

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube