Мер Харкова провів онлайн-зустріч з німецькими партнерами (фото)

16.08.2023 16:05   -
Мер Харкова провів онлайн-зустріч з німецькими партнерами

Сьогодні, 16 серпня, Харківський міський голова Ігор Терехов обговорив питання відбудови міста з представниками державної адміністрації Баварії та міста-побратима Нюрнберга. Про це повідомляє Інфосіті.

Мер Харкова подякував Німеччині за потужну підтримку харківʼян протягом останніх півтора року та запросив окреслити напрямки для майбутньої співпраці.

«Ви дійсно вже дуже багато зробили. Дякую за кошти на реконструкцію нашої котельні, що була пошкоджена обстрілами, за дизель-генератори, які рятували людей в блекаути, за пункти незламності. Але зараз ми стикаємося вже з новими викликами. І для їх подолання теж потребуємо вашої підтримки. Це стосується ремонту соціальної інфраструктури, відновлення пошкоджених шкіл та дитсадків», – зазначив Ігор Терехов.

Захід відбувся у форматі онлайн-відеоконференції. З боку Німеччини участь в онлайн-зустрічі взяли Державний міністр Баварії з європейських і міжнародних справ Мелані Хумль, міський голова Нюрнберга Маркус Кьоніг, президент Асоціації побратимства «Харків-Нюрнберг» Антьє Ремпе та інші.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ