Менеджмент Мегабанку ставить під сумнів рішення НБУ щодо неплатоспроможності банку

05.07.2022 18:46   -
Новини Харкова: Мегабанк може відновити роботу - пресконференція

1 липня представники АТ «Мегабанк» отримали повний текст рішення Харківського окружного адміністративного суду, яке підтверджує незаконність перевірки, на основі якої банк було визнано проблемним, а згодом неплатоспроможним. Про це повідомляють “Харьковские известия”.

Нагадаємо, рішення про неплатоспроможність було ухвалено НБУ 2 червня через невиконання плану заходів, які банк мав здійснити після того, як потрапив до категорії проблемних.

Під час сьогоднішньої пресконференції представники Мегабанку зауважили, що до категорії проблемних банк був віднесений через невиконання письмової вимоги НБУ, яка була надіслана за результатами позапланової перевірки 2021 року.

Результати цієї перевірки були оскаржені менеджментом банку в судовому порядку. Суд підтвердив незаконність перевірки.

1 липня представники АТ «Мегабанк» отримали повний текст рішення. Відповідно, повний текст мають отримати й представники Нацбанку. Це унеможливлює подальшу його ліквідацію та може призвести до юридичного колапсу та державних збитків.

Тим часом позичальників Мегабанку просять продовжувати виконквати умови діючих кредитних договорів у АТ «МЕГАБАНК» щодо сплати платежів за користування кредитними коштами. Уточнити суми платежів можна у будь-якому працюючому відділенні банку.

Раніше ми повідомляли, що неплатоспроможним Мегабанком цікавляться два потенційних інвестора.