Медики Харківщини отримали 20 автомобілів “швидкої допомоги” (фото)

26.01.2023 10:50   -
Медики Харківщини отримали 20 автомобілів "швидкої допомоги"

На Харківщину прибуло 20 «швидких» типу B та реанімаційний автобус, яким можна перевозити до п’яти лежачих пацієнтів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Авто надійшли за програмою «UNITED 24», за підтримки Офісу першої леді та МОЗ України.

Автомобілі “швидкої” передадуть у відділення екстреної медичної допомоги в Харкові, а також Зміївській, Великобурлуцькій, Дергачівській, Первомайській, Балаклійській, Богодухівській, Валківській, Вовчанській, Красноградській, Чугуївській, Лозівській, Близнюківській громадах області.

Для роботи на реанімаційному автобусі бригади екстреної допомоги проходили підготовку за кордоном.

Реанімаційний автобус оснащений п’ятьма місцями для лежачих пацієнтів та має 20 місць для сидіння. Також у комплектацію входять дитячі крісла, що дає змогу надавати допомогу малюкам.

«Це евакуаційний автобус для перевезення пацієнтів будь-якої складності з різними нозологічними патологіями. Він має в собі 9 інфузоматів – це пристрої для подачі розчинів на дальні відстані для кожного пацієнта. Також він має монітор пацієнта, який допомагає постійно спостерігати за його станом. Є ШВЛ для кожного пацієнта», – розповіла завідувач навчально-тренувального відділу та лікар медицини невідкладних станів Юлія Мирошниченко.

Також під час передачі нового медичного транспорту начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов вручив почесні відзнаки працівникам екстреної медицини, які рятували жителів області навіть під час окупації.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.