Майже 200 жителів Харківщини отримали ваучери на навчання, щоб здобути нову професію

28.02.2024 11:18   -
Майже 200 жителів Харківщини отримали ваучери на навчання, щоб здобути нову професію

З початку 2024 року Харківська обласна служба зайнятості видала 193 ваучера жителям області для оплати навчання задля здобуття нової професії чи спеціальності. Про це повідомляє Інфосіті.

«Ваучер – це документ, що видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим Переліком професій, спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий ваучер.


У Харківській області найбільшим попитом користуються такі спеціальності та професії, як психологія, дошкільна освіта, медсестринство, медицина, кухар, охоронник, тракторист, сапер», – розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

Наразі максимальна вартість ваучера становить 30280 грн. Оплачує ваучер Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа можуть оплатити різницю з власних коштів.

Варто зазначити, що ваучер на навчання видається Службою визначеним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні у службі зайнятості, та відповідають певним вимогам.

Для отримання ваучера на навчання можна подати заявку онлайн або звернутися з заявою до найближчої філії Харківського обласного центру зайнятості або її структурного підрозділу.

Після проходження навчання здобувач освіти отримує документ про освіту державного зразка.

Нагадаємо, що у 2023 році ваучери на навчання отримали 1503 жителі Харківської області. Загалом за програмою було профінансовано 15,6 млн гривень.

Більше інформації про навчання за ваучером за посиланням http://surl.li/feqeq.

Із питань отримання ваучера звертайтесь до фахівців Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 765 30 81, (067) 775 24 77 або у телеграм t.me/KharkivOCZ.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ