Львівський оборонний кластер надав чергову броньовану допомогу Харківщині (фото)

08.08.2022 17:12   -
Новини Харківщини: Партію бронежилетів ЛОК відправили до Циркунівської громади

Найбільший національний виробник бронежилетів в Україні – Львівській оборонний кластер (ЛОК) безкоштовно виділив партію бронежилетів для Циркунівської територіальної громади. Це вже не перша допомога від ЛОКу нашому регіону, про це повідомляють Харьковские известия.

На запит голови Циркунівської громади Миколи Сікаленко ЛОК передав вісім своїх високоякісних та перевірених бронежилетів, які вже надішли місцевим волонтерам.

Як відзначав Микола Сіколенко, команда волонтерів із 8 чоловіків кожен день ризикують власним життям, намагаючись допомогти односельцям, які відмовляються покинути свої домівки. Хлопці не тільки у будь-який час розвантажують гуманітарну допомогу, але й розвозять її, куди тільки можуть. Вони не шкодують ані власних авто, які вже неодноразово підпадали під обстріли, ані себе. У кожного з них є родина, але практично кожного дня вони намагаються допомогти мешканцям громади, обстріли якої поки не припиняються… Також, коли є хоч якась можливість, волонтери, крім Циркунів, розвозять ще гуманітарні вантажі в Руські та Черкаські Тишки.

Львівський оборонний кластер оперативно відреагував на це звернення та вже за кілька днів коштовний вантаж прибув у Харків, і далі, безпосередньо, до Циркунів. Відзначимо, що у доставці вантажу допомогли представники Львівської обласної федерації велоспорту, які на прохання колег з Харківської обласної федерації велосипедистів, надали транспорт, забрали партію бронежилетів з офісу ЛОКу, відвезли до відділення Нової пошти та відправили до Харкова. Також у отриманні бронежилетів та комунікації з ЛОКом циркунівській громаді допомогли й журналісти двох харківських медіа – наших «Харьковских известий» та газети «Слобідський край».

Новини Харківщини: Партію бронежилетів ЛОК відправили до Циркунівської громади
Новини Харківщини: Партію бронежилетів ЛОК відправили до Циркунівської громади

До речі, волонтери Циркунівської територіальної громади поки ще шукають захисні каски, тож якщо у кого є можливість допомогти тим, хто допомагає іншим, просимо відгукнутися!

Ну, а такі необхідні зараз «броніки» до Циркунів, то це вже далеко не перша допомога від Львівського оборонного кластеру незламному харківському регіону.

Раніше неймовірні львівські волонтери, серед яких є і добра знайома автора цієї статті – цілеспрямована, патріотична, спортивна та завжди небайдужа до нагальних потреб людей Наталя Васьо, безкоштовно передавали великі партії бронежилетів нашим військовим, захисникам Харкова. А ще були партії львівської броні для представників харківських ЗМІ, які залишаються у місті та продовжують тримати інформаційний фронт у війні з російським агресором, в тому числі, такий важливий захист отримали й наші журналісти.

Крім бронежилетів Львівській оборонний кластер виготовляє й інше тактичне спорядження, розробляє прилади і засоби для розмінування, а також провадить переоснащення цивільних транспортних засобів під військові потреби. Кластер працює завдяки благодійній фінансовій підтримці, має власну лабораторію для тестування готової продукції та визначений Міністерством оборони України основним координатором волонтерського руху з виготовлення бронежилетів. Наразі ЛОК об’єднує спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничі потужності з усієї країни.

Налагодивши власне виробництво бронежилетів, Львівський оборонний кластер безкоштовно передав вже понад 60 тисяч бронежилетів українським військовим, а також медикам, волонтерам, працівникам поліції, ДСНС, комунальних служб і ЗМІ у регіони, де поки ще продовжуються бойові дії.

Наступна мета – 100 тисяч бронежилетів на потреби наших героїв, в тому числі, з вдячністю будемо чекати й нові, такі необхідні поставки броні для відважного харківського регіону.

Разом ми, дійсно, сила! Слава Україні! Перемога вже близько!