Лілль підтримав Харків щодо заборони участі російських та білоруських атлетів в Олімпійських та Паралімпійських іграх-2024

17.04.2023 15:10   -
Лілль підтримав Харків щодо заборони участі російських та білоруських атлетів в Олімпійських та Паралімпійських іграх-2024

Міська рада французького міста Лілль прийняла звернення до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення участі російських та білоруських атлетів в якості представників їхніх країн в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Парижі, які відбудуться у 2024 році. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на пресслужбу міськради.

Документ був розроблений французькою стороною на підставі відповідного звернення Харківської міської ради до міжнародних організацій та міст-партнерів Харкова.

«Ми вважаємо, що спільні цінності світу, які несе олімпійський рух, знехтувані злочинами, скоєними в Україні в результаті агресивної війни, яку веде російська федерація за підтримки білорусі, яка надає свою територію для її використання як авіаційних баз російської армії.

Саме тому ми звертаємося до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою виключити російську федерацію та білорусію з-поміж учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор 2024 року в Парижі. Ці дві країни, чиї прапори заплямовані кров’ю війни в Україні, не можуть бути офіційно представлені, допоки ця війна триватиме», – говориться у зверненні.

Також у документі сказано, що Харків завжди може розраховувати на підтримку французького міста-побратима у подоланні всіх труднощів, спричинених російською військовою агресією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент України ввів нові персональні санкції проти багатьох титулованих російських спортсменів

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.