Росія не планує завершувати війну проти України: є загроза нового наступу на Харків

03.01.2023 15:05   -
Загроза нового наступу на Харків - росія не планує завершувати війну

Російські окупанти будуть намагатися проводити нові наступи на фронті. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на представника ГУР МО України Андрія Черняка.

“За оцінками воєнної розвідки України, росіяни 2023 року й надалі будуть намагатися продовжувати ведення наступальних дій. На жодному з напрямків їм не вдалося досягнути своєї мети. Вони розуміють, що програють, але завершення війни не планують. Ми розглядаємо можливість того, що вони можуть одночасно піти з півночі або сходу. Такі дії ворога передбачаються і наші війська до цього готові”, – зазначив представник ГУР МО України.

Представник розвідки впевнений, що росіяни будуть намагатися втримати сухопутний коридор до Криму та захопити усю Донецьку область. При цьому, на його думку, окупантам не вдасться форсувати Дніпро, аби знову захопити Херсон.

“За оцінками воєнної розвідки України, за наступні 4-5 місяців російська армія може втратити ще до 70 тисяч людей. І до таких втрат керівництво країни-окупанта готове”, – підсумував Андрій Черняк.

Також начальник Харківського гарнізону, бригадний генерал Сергій Мельник вважає, що війська рф знову підуть на Харків.

На його думку, щойно земля промерзне, росіяни знову підуть в атаку. Групи із десяти-двадцяти російських військових уже перетинають кордон для розвідки та диверсій.

Як і в лютому минулого року, за словами бригадного генерала, росіяни намагатимуться відрізати Харків від Києва, щоб українські війська на Донбасі не могли рушити на захід на допомогу столиці. Росіяни також атакуватимуть у бік міста Рівне, щоб припинити постачання західної зброї.

Мельник вважає, що російських солдатів може бути набагато більше, ніж 200 тисяч. Водночас, на його думку, вони будуть погано озброєні та навчені.

“На маю сумнівів, що росіяни знову підуть на Харків великими силами непідготовленої армії мобілізованих солдат. Але, як казав генерал Залужний, нам доведеться вбити їх всіх”, – додав начальник Харківського гарнізону в Telegram.

Раніше ми повідомляли про те, що рашисти почали змінювати тактику обстрілів України — розвідка.