Користувачі соцмереж створили нове дієслово — «меганмарклити»

29.01.2020 10:50   -
Автор:
Так, користувач Twitter під ніком Ryan Carter пропонує таке визначення «меганмарклити» (англійською «to Meghan Markle»): «цінувати себе та своє психічне здоров’я, аби вийти з кімнати, ситуації або оточення, в якому тебе справжнього не приймають або не воліють бачити».
Журналістка The Guardian Попі Нур пояснила, в яких саме ситуаціях доречно вживати дієслово «меганмарклити».
На побаченнях. «Меганмарклити» — це повага до себе, знання власних меж, особливо коли йдеться про алкоголь. Наприклад, вжити це дієслово буде доречним, якщо ви повернетеся після побачення рано, ляжете спати й не відчуватимете спокуси написати своєму колишньому / колишній.
У стосунках. «Меганмарклити» колишніх означає не дати їм приводу маніпулювати вашими почуттями, коли вони, наприклад, пишуть вам о 3 ночі з питанням: «Як ти?»
На роботі. Тут «меганмарклити» означає знати свою цінність як співробітника й уміти піти з роботи, на якій тебе не цінують: приміром, не підвищують зарплату, не просувають кар’єрними сходами тощо.
Раніше рішення Меган Маркл і принца Гаррі частково відмовитися від королівського статусу вже стало приводом для іншого неологізму «Megxit» — за аналогією з Brexit, тобто виходом Великої Британії з Європейського Союзу.