Комунальники відновлюють каналізаційний колектор у Київському районі (фото)

12.03.2024 16:11   -
У Київському районі Харкова відновлюють каналізаційний колектор

Бригади комплексу «Харківводовідведення» продовжують відновлювальні заходи на каналізаційному міжквартальному колекторі у Київському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

Як розповів начальник районної служби Владислав Ричко, аварійна ситуація сталася на ділянці залізобетонного каналізаційного трубопроводу внаслідок корозії.

«Діаметр колектора 600 мм, він із високим навантаженням та приймає стоки від багатьох вулиць району. Залягає на глибині чотири з половиною метри, до того ж у піщаному водонасиченому ґрунті, що і спричинило незначний провал на території зеленої зони. Роботи розпочали оперативно, але розташування трубопроводу ускладнює ремонт та потребує додаткових реставраційних технологій. Щоб визначитися з обсягом руйнування, і намітити подальші дії, попередньо збудували укріплення, щоб відкачувати воду, що надходить, нашою спецтехнікою. На сьогодні вийшли на завершальний етап та безпосередньо готуємо заміну зруйнованої ділянки колектора», – зазначив Владислав Ричко.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Закінчити відновлювальні роботи на каналізаційному колеторі планують до кінця тижня.

За його словами, в районі тривають усі заплановані профілактичні прочистки на каналізаційних трубопроводах, з одночасним упорядкуванням оглядових колодязів та люків. Оперативно усуваються аварійні ситуації на колекторах, а також, особлива увага – при реагуванні на звернення харків’ян.

ОСТАННІ НОВИНИ