Комунальники усувають 10 пошкоджень на водопровідних мережах Харкова

13.02.2023 13:05   -
У Харкові усувають 10 пошкоджень на водопровідних мережах

Сьогодні, 13 лютого, 22 бригади АВР Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ліквідацію 10 пошкоджень на водопровідних мережах. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили на підприємстві, незважаючи на безперервні ворожі обстріли, ремонтники докладають усіх зусиль для того, щоб підтримувати водопровідні об’єкти в справному стані.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

На вихідних зусиллями аварійників було ліквідовано 28 аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів та відновлено 28 оглядових колодязів.

За минулий тиждень бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули 66 аварійних ситуацій на водоводах, упорядкували 60 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 31 водорозбірну колонку.

Також фахівцями лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Нагадаємо, інформацію про виток води можна повідомити за телефоном 15-33.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Індустріальному районі замінили газопровід, уражений корозією

ОСТАННІ НОВИНИ: