Комунальники регулярно прибирають сміття у Роганському житловому масиві

30.08.2022 11:27   -
 Комунальники щоденно вивозять сміття з вулиць Рогані

Щоденний обсяг вивезеного сміття лише з трьох вулиць – Луї Пастера, Зубарєва та Сергія Грицевця, бригадами КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» становить 81 куб. м. Повідомляють Харьковские известия.

Як зазначили на підприємстві, така велика кількість побутових відходів виникає та щоденно збільшується, оскільки частина харків’ян, які тимчасово виїжджали з міста, знову повертається у свої будинки.

Екіпаж сміттєвозу, який працює на цьому маршруті, – водій Віталій Зінов’єв та вантажник Дмитро Іванський, роботу не припиняли, незважаючи на військові дії в місті. Віталій Зінов’єв працює на підприємстві близько 25 років, Дмитро Іванський – три роки. Робота їм подобається, міняти її вони не збираються, небезпека потрапити під обстріл їх не лякає.

Харків’яни, які живуть у цій частині мікрорайону, добре відгукуються про роботу цього екіпажу та підприємства загалом. «Навіть коли були сильні обстріли, сміття вивозилося, завалів не було. Бажаю й надалі мати сили працівникам для виконання своєї роботи», – побажала Наталя, мешканка будинку на вулиці Сергія Грицевця.

Своєю чергою директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко зазначив, що останнім часом обстріли Харкова знову почастішали, причому обстрілюють фактично всі райони й у різний час. 

Незважаючи на зростання небезпеки, наші працівники, як і раніше, виходять на маршрути та сумлінно виконують свою роботу. І я вкотре хочу подякувати харків’янам, які вчасно оплачують нашу послугу. Харків’яни – найкрутіші, і наше місто, незважаючи на війну, залишається найчистішим містом України» – підкреслив Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що 30 серпня в Харкові деякі тролейбуси змінять маршрут руху (відео)