Комунальники оновили 1,5 км комунікацій у Новобаварському районі

15.05.2024 13:23   -
У Новобаварському районі Харкова оновили 1,5 км комунікацій

З початку 2024 року ремонтники комплексу «Харківводовідведення» замінили 1.5 км комунікацій та 400 одиниць запірної арматури. Про це повідомляє Iнфосiтi.

На завершальній стадії перебуває заміна 70 метрів системи холодного водопостачання на Профспілковому бульварі, 64.

«На початку року, детально проаналізувавши стан справ у нашому господарстві, намітили проведення поточних ремонтів у 30-ти багатоповерхових будинках району. Наразі вже у 18-ти з них такі масштабні роботи виконані. Рухаємось з випередженням графіка і незабаром приступаємо до заміни 100-метрової ділянки холодного водопостачання на вулиці Академіка Богомольця, 25. У свою чергу керівництво підприємства та комплексу забезпечує нас необхідними матеріалами та обладнанням для виконання поставлених завдань. Маємо в наявності і генератори, які є незамінними під час відключень електроенергії», – зазначив начальник районної дільниці Віктор Воронцов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, паралельно бригади виконують щодня близько 25 заявок, що надходять від харків’ян.

«Ми працюємо для вас, шановні харків’яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги ми забезпечуємо стабільну подачу води в цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли», – наголошують у КП «Харківводоканал».

ОСТАННІ НОВИНИ