Комунальники наводять лад у районі Свято-Благовіщенського собору (фото)

18.04.2023 16:48   -
Харківські комунальники наводять лад біля Благовіщенського собору

За останні три місяці бригади КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезли понад 2,5 тис. куб. м ТПВ з вулиць у районі Свято-Благовіщенського кафедрального собору. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили на підприємстві, з вулиць Благовіщенської, Полтавський Шлях, Великої Панасівської, Чоботарської, Малиновського та пров. Лопанського побутові відходи вивозяться з перших днів війни. Усього на ділянці встановлено 30 контейнерів.

Вчора, 17 квітня, на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Романа Мітюка та вантажника Артура Сабіни. За словами екіпажу, особливих проблем на цьому маршруті немає. Трапляються випадки неправильного паркування особистого транспорту харків’ян, що заважає проїзду до сміттєвих контейнерів, однак такі ситуації вирішуються на місці.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

За рік війни обидва працівники КВПВ кілька разів потрапляли в зони обстрілу, але не постраждали. Водночас від ударної хвилі був пошкоджений приватний будинок Романа Мітюка в Дергачах. За його словами, на початку вторгнення він місяць ховався від обстрілів у погребі, а як тільки з’явилася можливість, знову повернувся до роботи.

ОСТАННІ НОВИНИ